CNC, cnc ileri teknoloji, CNC imalathaneleri, CNC Kesim işleri, CNC Otomat, CNC Teknolojisi, demkar, Demkar LTD, En ucuz CNC Hizmetleri, En ucuz CNC Hizmetleri Nerede Yapılır, Güngören CNC Hizmetleri,

CNC Kesim İmalathanesi

Posted by

CNC Kesim İmalathanesi

CNC, cnc ileri teknoloji, CNC imalathaneleri, CNC Kesim işleri, CNC Otomat, demkar, Demkar LTD, En ucuz CNC Hizmetleri, Güngören CNC Hizmetleri.

Otomatik kesim aletleri, parça değiştirme özellikleriyle de otomasyonda büyük ölçüde kolaylık sağlar ve zaman konusunda da büyük bit kazançtır. CNC’nin kullanıldığı farklı türde tezgahları vardır. Bunlar alet bileme tezgahları, erozyon tezgahları, testere tezgahları, , lazer kesme tezgahları, montaj sistemleri, kaplama tezgahları, malzeme taşıma sistemleri, boru bükme makinaları, sıva tezgahları, alevli kesme makinaları gibi çeşitlilikler vardır. Parçaların kullanıldığı alanlara göre tezgah çeşitliliği vardır. Uygun parçaların, seri üretim halinde satışını sağlamak için, ayarları aynı kalması gereken tek bir işlem için özel tasarlanmış makineler, bir çok farklı alanda kullanılmak için çeşitli şekilde gruplara ayrılmışlardır. CNC imalathaneleri devamlı kontörlü ve ayarları yapılan makinaların uzman operatörleriyle birlikte işlemektedir. Makinaları manuel olarak da kullanmak mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir