İstanbul CNC Operatörlüğü

Demirci Kardeşler İstanbul Cnc Torna Otomat

İstanbul CNC Operatörlüğü

14 Temmuz 2018 CNC CNC Fiyatları CNC Metal İşleme Hizmetleri CNC Otomat Delik Delme Demirci Kardeşler demkar demkar ltd En ucuz CNC Hizmetleri İstanbul CNC İstanbul CNC Operatörlüğü TORNA 0
İstanbul CNC Operatörlüğü.

İstanbul CNC Operatörlüğü

İstanbul CNC Operatörlüğü.

İstanbul CNC Operatörlüğü.

Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan işletmemiz CNC operatörlüğü alanında profesyonel ekibiyle her zaman hizmetinizde 7/24 olacak şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışan firmamız hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Firmamızın Merkezi İstanbul’un Güngören ilçesinde yer alıp Türkiye’nin her bölgesinden Gelen tekliflere cevap verebilecek konumdadır.

CNC operatörlüğü adı altında aklınıza gelebilecek her türlü Metal İşleme hizmet faaliyetlerimiz vardır.
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda işletmemizin mühendisleri tarafından sizlere fiyat çizelgesi verilerek sonrasında vermiş olduğumuz fiyatlarımıza uygun görmeniz durumda çalışmaları başlatabiliriz.

Aklınıza gelebilecek birçok Metal İşleme faaliyetleri için tesisimizi ziyaret edebilir ve daha önceki yapmış olduğumuz referanslarımıza da bakma imkanınız da sahipsiniz.

Firmamız ile iletişime geçebilmek için verilen numaralarımızdan irtibatı sağlayabilirsiniz veya istemeniz durumunda mail adresimizi kullanarak teklif fiyat formu da gönderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir