Istanbul CNC Torna Tezgahları

Demirci Kardeşler İstanbul Cnc Torna Otomat

Istanbul CNC Torna Tezgahları

17 Mayıs 2018 CNC CNC Metal İşleme Hizmetleri CNC Otomat CNC Teknolojisi Delik Delme Demirci Kardeşler demkar demkar ltd En ucuz CNC Hizmetleri Genel İstanbul CNC Talaşlı İmalat Tezgahları 0
İSTANBUL CNC TORNA TEZGAHLARI.

İstanbul CNC Torna Tezgahları

İstanbul CNC torna tezgahları imalat Tesisleri

CNC torna tezgahı işlerini yürüten firmamızın merkezi yeri, istanbul’un Güngören ilçesinde yer alıp ve Türkiye’nin her bölgesinden gelecek olan tekliflere açık olan firmamız tam teşekküllü kadrosunun yanı sıra profesyonel ekibiyle hizmetinizde olduğunu özellikle de belirtmek isteriz.

Aklınıza gelebilecek her türlü torna imalat işlerini yapan firmamız sizlere uygun maliyet önceliğinin ve kaliteli hizmetlerimizin satış sonrası müşteri memnuniyeti adı altında desteğimizin devam edeceğini bilmenizi isteriz.

Firmamıza gelerek faaliyetini yürüttüğümüz işlerimizi görebilir veya referanslarımızla görüşmeler yaparak bizden memnuniyeti kendilerinden bilgiyi alabilirsiniz.
Gerek misyonumuz gerekse vizyonumuzun temel ilkesi, müşteri memnuniyeti önceliğidir. Yaptığımız işlerin devamının gelmesi yani müşterilerimizin bizimle çalışmalarına devam etmeleri bizler için en büyük kazanç olacaktır.

Teklif sizlerden. Profesyonel anlamda hizmeti vermek Demirci Kardeşler Firmasından.

Online Satış Operasyon Merkezi Yönetim Sorumlusu.
Ahmet Demirci.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir